Międzynarodowa 31a/43, 03-939 Warszawa

Godziny otwarcia

pon–pt: 8–21 sobota: 8–15

Zadzwoń do nas

+48 733 325 000

Zadzwoń do nas

+48 733 325 000

Godziny otwarcia

pon–pt: 8–21 sobota: 8–15

O nas

O Saskim Centrum Zdrowia i Odnowy

Twój stomatolog na Saskiej Kępie

Saskie Centrum Zdrowia i Odnowy

Szukasz w nazwie naszej placówki słowa „stomatologiczny”, „dentysta” lub „ząb”? Nie znajdziesz! Nowoczesny gabinet stomatologiczny, to – w naszym przekonaniu – miejsce, które w o wiele szerszej perspektywie patrzy na problemy zdrowia jamy ustnej.

Dlaczego Centrum Zdrowia i Odnowy? Ponieważ tu w Warszawie, na Saskiej Kępie, stworzyliśmy placówkę, w której nie tylko chcemy zadbać o zdrowie i biel Twoich zębów. Przede wszystkim chcemy przekonać Cię, że jama ustna, to istotny element organizmu, manifestujący nie tylko objawy próchnicy, ale również innych chorób przewlekłych.

Kim jesteśmy? Z pewnością alternatywą dla „wszystkowiedzącego” Doktora Google’a, dla jednych pierwszą pomocą w niemożliwym do wytrzymania bólu, dla innych ostatnią deską ratunku. Bez wątpienia jesteśmy przyjaciółmi Twoich zębów, powiernikami tajemnic skrywanych w Twojej jamie ustnej, pośrednikami w procesie poszukiwania idealnego uśmiechu czy zmiany wizerunku. Jesteśmy zespołem lekarzy, którzy kochają stomatologię i swoją pracę wykonują z ogromną przyjemnością.

Czym się zajmujemy? W Saskim Centrum Zdrowia i Odnowy konsultujemy, planujemy oraz leczymy właściwie we wszystkich dziedzinach stomatologii: zachowawczej, chirurgii, implantologii, ortodoncji, protetyce, czy periodontologii. Zajmujemy się także leczeniem schorzeń laryngologicznych np. chrapania (zaburzenia oddychania) oraz fizjoterapią stomatologiczną (leczenie schorzeń stawu skroniowo-żuchwowego).

Na kogo czekamy? Nie stworzyliśmy naszego Centrum, aby leczyć najzamożniejszych pacjentów stolicy lub tylko i wyłącznie dzieci. Jesteśmy tuż obok Ciebie, na skrzyżowaniu Alei Stanów Zjednoczonych z ulicą Międzynarodową, DLA WSZYSTKICH. Po sąsiedzku, profesjonalnie, uczciwie!

Nasza oferta

Saskie Centrum Zdrowia i Odnowy to miejsce, w którym lekarze różnych specjalności współpracują ze sobą, tak aby żaden – nawet potencjalnie mały problem – nie został przeoczony. W naszym przekonaniu, interdyscyplinarne podejście do każdego przypadku jest podstawą skutecznego, bezpiecznego i komfortowego leczenia. Taka filozofia, w połączeniu z nowoczesną diagnostyką, którą wykonujemy w Centrum, to swoista bariera ochronna przed powikłaniami medycznymi, koniecznością rewizyt pacjenta czy wysokimi kosztami, które musi ponieść pacjent.

Zadowoleni pacjenci

Kacperek zapytał mnie w domu, kiedy znów pójdziemy do dentysty. Nigdy nie miałam z tym problemu, ale żeby samemu chcieć usiąść na fotelu?;) Pozdrawiam!

Zadowolona MAMA

Gdybym wcześniej poznał doktor Karolinę pewnie nie czekałbym tak długo z usunięciem ósemek.

Marek

Zdecydowałem się na niewidoczny aparat ortodontyczny Invisalign. W Centrum dostałem pakiet niezbędnych informacji, jak go użytkować. Na razie jestem bardzo zadowolony.

Paweł

Zostałam wysłuchana, dobrze zdiagnozowana i znakomicie wyleczona. Czego chcieć więcej?

Maria

Nareszcieee! Długo szukałam „swojego” dentysty i znalazłam. W Centrum przekonałam się, że piękny uśmiech to nie tylko białe zęby. Od zębów wszystko się zaczyna.

Klaudia

Dentysta po sąsiedzku. Blisko, fachowo, przystępnie cenowo. To nie jest klinika ze złotymi klamkami dla zamożnych pacjentów. Czuć tutaj naturalność, swobodę i uczciwość.

Kasia

Nasz zespół

Profesjonalnie wyszkolona kadra

Wybierz termin wizyty online