Międzynarodowa 31a/43, 03-939 Warszawa

Godziny otwarcia

pon–pt: 8–21 sobota: 8–15

Zadzwoń do nas

+48 733 325 000

Zadzwoń do nas

+48 733 325 000

Godziny otwarcia

pon–pt: 8–21 sobota: 8–15

O nas

O Saskim Centrum Zdrowia i Odnowy

Twój stomatolog na Saskiej Kępie

Saskie Centrum Zdrowia i Odnowy

Szukasz w nazwie naszej placówki słowa „stomatologiczny”, „dentysta” lub „ząb”? Nie znajdziesz! Nowoczesny gabinet stomatologiczny, to – w naszym przekonaniu – miejsce, które w o wiele szerszej perspektywie patrzy na problemy zdrowia jamy ustnej.

Dlaczego Centrum Zdrowia i Odnowy? Ponieważ tu w Warszawie, na Saskiej Kępie, stworzyliśmy placówkę, w której nie tylko chcemy zadbać o zdrowie i biel Twoich zębów. Przede wszystkim chcemy przekonać Cię, że jama ustna, to istotny element organizmu, manifestujący nie tylko objawy próchnicy, ale również innych chorób przewlekłych.

Kim jesteśmy? Z pewnością alternatywą dla „wszystkowiedzącego” Doktora Google’a, dla jednych pierwszą pomocą w niemożliwym do wytrzymania bólu, dla innych ostatnią deską ratunku. Bez wątpienia jesteśmy przyjaciółmi Twoich zębów, powiernikami tajemnic skrywanych w Twojej jamie ustnej, pośrednikami w procesie poszukiwania idealnego uśmiechu czy zmiany wizerunku. Jesteśmy zespołem lekarzy, którzy kochają stomatologię i swoją pracę wykonują z ogromną przyjemnością.

Czym się zajmujemy? W Saskim Centrum Zdrowia i Odnowy konsultujemy, planujemy oraz leczymy właściwie we wszystkich dziedzinach stomatologii: zachowawczej, chirurgii, implantologii, ortodoncji, protetyce, czy periodontologii. Zajmujemy się także leczeniem schorzeń laryngologicznych np. chrapania (zaburzenia oddychania) oraz fizjoterapią stomatologiczną (leczenie schorzeń stawu skroniowo-żuchwowego).

Na kogo czekamy? Nie stworzyliśmy naszego Centrum, aby leczyć najzamożniejszych pacjentów stolicy lub tylko i wyłącznie dzieci. Jesteśmy tuż obok Ciebie, na skrzyżowaniu Alei Stanów Zjednoczonych z ulicą Międzynarodową, DLA WSZYSTKICH. Po sąsiedzku, profesjonalnie, uczciwie!

Nasza oferta

Saskie Centrum Zdrowia i Odnowy to miejsce, w którym lekarze różnych specjalności współpracują ze sobą, tak aby żaden – nawet potencjalnie mały problem – nie został przeoczony. W naszym przekonaniu, interdyscyplinarne podejście do każdego przypadku jest podstawą skutecznego, bezpiecznego i komfortowego leczenia. Taka filozofia, w połączeniu z nowoczesną diagnostyką, którą wykonujemy w Centrum, to swoista bariera ochronna przed powikłaniami medycznymi, koniecznością rewizyt pacjenta czy wysokimi kosztami, które musi ponieść pacjent.

Zadowoleni pacjenci

Nasz zespół

Profesjonalnie wyszkolona kadra

Wybierz termin wizyty online