Międzynarodowa 31a/43, 03-939 Warszawa

Godziny otwarcia

pon–pt: 8–21 sobota: 8–15

Zadzwoń do nas

+48 733 325 000

Zadzwoń do nas

+48 733 325 000

Godziny otwarcia

pon–pt: 8–21 sobota: 8–15

Zespół

Dr n. med. Karolina Szaniawska
Dr n. med. Karolina Szaniawska
Chirurgia stomatologiczna

Absolwentka I wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W latach 2006–2010 odbyła studia doktoranckie. W roku 2013 uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.

Od 2006 r. asystent w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członkini Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.

Dr hab. n. med. Izabela Strużycka
Dr hab. n. med. Izabela Strużycka
Periodontologia, stomatologia zachowawcza

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego, Oddziału Stomatologii, Akademii Medycznej w Warszawie. Po ukończeniu studiów swoją karierę zawodową związała z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i do chwili obecnej jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Posiada I stopień Specjalizacji ze Stomatologii Ogólnej oraz Specjalizację II stopnia ze Stomatologii Zachowawczej z endodoncją.

Dr n. med. Przemysław Szczyrek

Absolwent Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Pracuje w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na stanowisku wykładowcy. Posiada specjalizację ze stomatologii ogólnej oraz protetyki stomatologicznej. Autor rozprawy doktorskiej dotyczącej badań materiałów ceramicznych służących do wykonywania stałych uzupełnień ceramicznych. 

Lek. dent. Aleksander Szczepanowski

Ukończył I Wydział Lekarski na kierunku lekarsko-dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył 3-letnie podyplomowe studia ortodontyczne na Uniwersytecie w Krems w Austrii uzyskując międzynarodowy tytuł Master of Science in Orthodontics. Członek Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Uczestnik wielu kongresów i szkoleń w kraju i za granicą. Współautor badań naukowych i publikacji z zakresu stomatologii.

Lek. dent. Dorota Skrzypczak
Lek. dent. Dorota Skrzypczak
Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej, którą szczególnie się interesuje. Stale poszerza swoją wiedzę w tej dziedzinie na kursach i szkoleniach praktycznych z wykorzystaniem mikroskopu.

Sylwia Olszewska

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją i absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studiowała także na Istanbul University. Wśród wielu jej pasji i zainteresowań stomatologia stała się największą i najważniejszą. Od początku pasjonowało ją leczenie kanałowe, co ukierunkowało jej rozwój w stronę precyzyjnych prac z użyciem mikroskopu.

Lek. dent. Maria Witkowska
Lek. dent. Maria Małachowska
Stomatologia zachowawcza

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbyła staż w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i dziecięcej. Uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach by podnosić swoje kwalifikacje. 

Lek. dent. Kamila Kubas
Lek. dent. Kamila Kubas
Stomatologia zachowawcza

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej.  Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności na kursach oraz szkoleniach praktycznych.


Karolina Breska
Medycyna estetyczna Trycholog

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. W 2018 roku odbyła szkolenia I i II stopnia z zakresu mezoterapii igłowej, wypełniej i volumetrii. Uczestniczy w licznych kursach i wykładach z medycyny estetycznej i trychologii.

Mgr Agata Łuszcz-Dąbrowska

Agata Łuszcz Dąbrowska mgr fizjoterapii, terapeutka manualna , nauczyciel w szkole integracyjnej.

Absolwentka wydziału rehabilitacji AWF w Warszawie z 17 letnim doświadczeniem w pracy z pacjentem ze zmianami zwyrodnieniowe-przeciażeniowymi oraz z pacjentami w wieku szkolnym w zakresie wad postawy.


Kamil Korcala
Fizjoterapeuta

W pracy zawodowej mam do czynienia z całym spektrum problemów ortopedycznych. Treningi indywidualne oraz grupowe prowadzę z zakresu: ćwiczeń ogólnousprawniających, medycznych, budowy tkanki mięśniowej, redukcji tkanki tłuszczowej oraz poprawy wydolności tlenowej. Zwracam szczególną uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń i postawę w trakcie treningu oraz w ciągu dnia. Ponadto łatwo nawiązuję kontakt i szybko przystosowuję się do osobowości drugiego człowieka.

Paweł Marciszewski
Paweł Marciszewski
Fizjoterapeuta

Absolwent Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie – Ukończone studia z wyróżnieniem, magister fizjoterapii. Zawodowo od lat związany ze sportem. Bardzo dobrze czuje się w pracy nie tylko z osobami dorosłymi, ale również z dziećmi. Od 2010 roku trener tenisa. Do 2017 roku fizjoterapeuta w klinice Vital Platinium. Od 2017 roku związany z Fundacją Warsaw Sports Group oraz Sekcją Tenisa Legii Warszawa. Współautor publikacji dotyczącej szkolenia dziecięcego do lat 8. Uczestnik licznych konferencji naukowych organizowanych przez Warszawski Uniwersytet Medyczny. Uczestnik warsztatów Masażu Tkanek Głębokich. Uczestnik warsztatów FDM.

Anna Załoga
Anna Załoga
Higienistka

Ukończyła Licencjat na kierunku Promocja Zdrowia. Dyplomowany Technik Dentystyczny i Higienistka Stomatologiczna. Aktywnie uczestniczy we wszystkich kursach i szkoleniach zawodowych, poszerzając swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną.