Międzynarodowa 31a/43, 03-939 Warszawa

Godziny otwarcia

pon–pt: 8–21 sobota: 8–15

Zadzwoń do nas

+48 733 325 000

Zadzwoń do nas

+48 733 325 000

Godziny otwarcia

pon–pt: 8–21 sobota: 8–15

Zespół

Dr n. med. Karolina Szaniawska
Dr n. med. Karolina Szaniawska
Chirurgia stomatologiczna

Absolwentka I wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W latach 2006–2010 odbyła studia doktoranckie. W roku 2013 uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.

Od 2006 r. asystent w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członkini Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.

Dr hab. n. med. Izabela Strużycka
Dr hab. n. med. Izabela Strużycka
Periodontologia, stomatologia zachowawcza

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego, Oddziału Stomatologii, Akademii Medycznej w Warszawie. Po ukończeniu studiów swoją karierę zawodową związała z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i do chwili obecnej jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Posiada I stopień Specjalizacji ze Stomatologii Ogólnej oraz Specjalizację II stopnia ze Stomatologii Zachowawczej z endodoncją.

Dr n. med. Przemysław Szczyrek

Absolwent Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Pracuje w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na stanowisku wykładowcy. Posiada specjalizację ze stomatologii ogólnej oraz protetyki stomatologicznej. Autor rozprawy doktorskiej dotyczącej badań materiałów ceramicznych służących do wykonywania stałych uzupełnień ceramicznych. 

Agnieszka Szczepańska
Agnieszka Szczepańska
Protetyka, stomatologia zachowawcza, endodoncja
Doktor Agnieszka Szczepańska posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie stomatologii zachowawczej, koncentrując się na profilaktyce, leczeniu próchnicy i odbudowie zębów. Ponadto, specjalizacja Pani Doktor w endodoncji obejmuje kompleksowe leczenie kanałowe, przywracając funkcję i estetykę zębów dotkniętych schorzeniami.
Paulina Kresa
Paulina Kresa
Ortodoncja

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jestem specjalistą ortodontą. Uwielbiam leczyć wielospecjalistyczne przypadki współpracując ze specjalistami z dziedzin protetyki, chirurgii, implantologii i periodontologii. Zajmuje się ortodoncja nakładkową i klasyczną.

Patryk Wowk
Patryk Wowk
Endodoncja, stomatologia estetyczna

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim. Wielki pasjonat stomatologii estetycznej, niebywale cierpliwy i oddany swoim Pacjentom. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach. W Luxdentic zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i estetyczną, w szczególności wysoko estetyczną odbudową zębów, czyli tzw. bondigiem oraz zbiegami z użyciem Enamelu oraz preparatu ICON.

lek. dent. Paulina Świderska
Lek. dent. Paulina Świderska
Stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, protetyka

Zajmuję się stomatologią zachowawczą, zarówno dorosłych jak i dzieci, oraz protetyką. Okazuję cierpliwość i wyrozumiałość pacjentom, cierpiącym na dentofobię. Nie oceniam, lecz cieszę się, że mogę pomóc pacjentom zadbać o zdrowie jamy ustnej. Spełniam się, przywracając pacjentom zdrowy i piękny uśmiech, dlatego rozwijam się w stomatologii estetycznej i protetyce. W każdym roku uczestniczę w szkoleniach i wykładach, poszerzając umiejętności i aktualizując swoją wiedzę.

Lek. dent. Agnieszka Banatkiewicz
Lek. dent. Agnieszka Banatkiewicz
Stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, protetyka

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizacja ze Stomatologii Ogólnej. Wykładowca ODEI (Ontario Dental Education Institute - obecna nazwa SODC- Southwrn Ontario Dental College) - Kanada. Wykładowca wydziału biologii McMaster University - Kanada. Praca na stanowisku lekarza dentysty - UK.

Sylwia Olszewska

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją i absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studiowała także na Istanbul University. Wśród wielu jej pasji i zainteresowań stomatologia stała się największą i najważniejszą. Od początku pasjonowało ją leczenie kanałowe, co ukierunkowało jej rozwój w stronę precyzyjnych prac z użyciem mikroskopu.


Kamil Korcala
Fizjoterapeuta

W pracy zawodowej mam do czynienia z całym spektrum problemów ortopedycznych. Treningi indywidualne oraz grupowe prowadzę z zakresu: ćwiczeń ogólnousprawniających, medycznych, budowy tkanki mięśniowej, redukcji tkanki tłuszczowej oraz poprawy wydolności tlenowej. Zwracam szczególną uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń i postawę w trakcie treningu oraz w ciągu dnia. Ponadto łatwo nawiązuję kontakt i szybko przystosowuję się do osobowości drugiego człowieka.

Katarzyna Mulik
Katarzyna Mulik
Higienizacja, wybielanie zębów

Katarzyna jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną. Posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, jest uwielbiana przez pacjentów. Zabiegi profilaktyki stomatologicznej wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Katarzyna ma bogate doświadczenie w pracy z lekarzami różnych specjalizacji, w tym także przy zabiegach chirurgicznych. Od wielu lat asystuje przy zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji, protetyki i periodontologii.